+90 532 282 67 59

"Felaket başa gelmeden evvel, onu önleyecek ve ona karşı savunulacak gerekleri düşünmek lazımdır. Geldikten sonra dövünmenin faydası yoktur."
(Mustafa Kemal Atatürk)

24 Oca 2024
0 yorum
540

"KBRN Derneği 2023-2024 Seminer Serisi: Dördüncü Seminer - "KBRN Temizlemesi"

Konu: KBRN Temizlemesi

Tarih: 5 Şubat 2024

Saat: 20.00 – 21.00

Online Katılım Linki: Kayıt sonrası iletilecektir.

Kayıt İçin: https://forms.gle/73tHpWr9b2ebuZjo7

 

Sayın KBRN Derneği üyeleri ve katılımcılar,

KBRN Derneği olarak devam eden seminer serimizin dördüncü ayağında, Emekli Albay Ahmet ARIK liderliğinde "KBRN Temizlenmesi" konusunu ele alacağız. Bu seminer, kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer tehditlere karşı etkili bir temizleme sürecini anlamak ve bu alandaki stratejilere hâkim olmak amacını taşımaktadır.

Daha önceki seminerlerimizde KBRN tehditlerinin genel bir bakışını ve korunma yöntemlerini ele almıştık. Şimdi ise, olası bir KBRN saldırısının ardından ortaya çıkan kirlenmiş alanların temizlenmesi ve etkin mücadele stratejilerinin neler olduğunu öğrenmeye odaklanacağız.

Emekli Albay Ahmet ARIK, konusundaki uzmanlığıyla bu önemli konuda bizi bilgilendirecek ve KBRN temizleme stratejilerini detaylı bir şekilde açıklayacaktır. Seminerimiz interaktif bir format içerecek ve katılımcıların sorularını yanıtlamak için zaman ayrılacaktır.

Katılımınız bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu seminer aracılığıyla, KBRN tehditlerine karşı etkin bir temizleme stratejisi geliştirmenin önemini kavrayabilir ve toplum olarak daha güvenli bir geleceğe doğru adım atabiliriz.

KBRN Derneği olarak, 5 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’da gerçekleşecek olan bu seminerde sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Kaydınızı yapmayı unutmayın!

 

Saygılarımızla,

Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer Savunma Politikaları Geliştirme Derneği