+90 532 282 67 59

"Felaket başa gelmeden evvel, onu önleyecek ve ona karşı savunulacak gerekleri düşünmek lazımdır. Geldikten sonra dövünmenin faydası yoktur."
(Mustafa Kemal Atatürk)

23 Şub 2024
0 yorum
382

KBRN Derneği 2023-2024 Seminer Serisi: Beşinci Seminer - "Kitle İmha Silahları KBRN ve Biyoterörizm

Konu: Kitle İmha Silahları KBRN ve Biyoterörizm

Tarih: 28 Şubat 2024

Saat: 14:30 – 15:30

Online Katılım Linki: Kayıt sonrası iletilecektir.

Kayıt İçin: https://forms.gle/Cv61VqCQZj35JUL46

Sayın KBRN Derneği üyeleri ve katılımcılar,

KBRN Derneği olarak devam eden seminer serimizin beşinci ayağında, Semanur BİLGİÇ ÇİFTÇİ liderliğinde "Kitle İmha Silahları KBRN ve Biyoterörizm" konusunu ele alacağız. Bu seminer, kitle imha silahlarına ve biyoterörizme karşı etkili savunma stratejilerini anlamak ve bu alandaki stratejilere hâkim olmak amacını taşımaktadır.

Daha önceki seminerlerimizde KBRN tehditlerinin genel bir bakışını, korunma yöntemlerini, temizleme süreçlerini ve etkin mücadele stratejilerini ele almıştık. Şimdi ise, kitle imha silahları ve biyoterörizm tehlikesiyle karşı karşıya olduğumuzda nasıl bir strateji izlememiz gerektiğini öğrenmeye odaklanacağız.

Semanur BİLGİÇ ÇİFTÇİ, konusundaki uzmanlığıyla bu önemli konuda bizi bilgilendirecek ve kitle imha silahlarıyla ve biyoterörizmle mücadele stratejilerini detaylı bir şekilde açıklayacaktır. Seminerimiz interaktif bir format içerecek ve katılımcıların sorularını yanıtlamak için zaman ayrılacaktır.

Katılımınız bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu seminer aracılığıyla, kitle imha silahları ve biyoterörizm gibi ciddi tehditlere karşı etkin bir savunma stratejisi geliştirmenin önemini kavrayabilir ve toplum olarak daha güvenli bir geleceğe doğru adım atabiliriz.

KBRN Derneği olarak, 28 Şubat Çarşamba günü saat 14:30’da gerçekleşecek olan bu seminerde sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Kaydınızı yapmayı unutmayın!

Saygılarımızla,

Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer Savunma Politikaları Geliştirme Derneği