+90 532 282 67 59

"Felaket başa gelmeden evvel, onu önleyecek ve ona karşı savunulacak gerekleri düşünmek lazımdır. Geldikten sonra dövünmenin faydası yoktur."
(Mustafa Kemal Atatürk)

24 May 2024
0 yorum
284

"KBRN Derneği 2023-2024 Seminer Serisi: Yedinci Seminer - "KBRN Olay Yeri Müdahalesi ve Müdahale Aşamaları"

Değerli Üyelerimiz ve Takipçilerimiz,

KBRN Derneği olarak düzenlediğimiz seminer serimizin yedinci ayağında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz 29 Mayıs Çarşamba günü saat 14.30'da gerçekleştirilmesi planlanan "KBRN Olay Yeri Yönetimi" konulu seminerimiz, beklenmedik nedenlerden dolayı ertelenmiştir. Yeni seminer tarihimiz 10 Haziran 2024 Pazartesi günü saat 14.30 olarak belirlenmiştir.

Seminerimiz, KBRN alanında uzman ve deneyimli bir isim olan Ramazan YILMAZ tarafından verilecektir. Ramazan YILMAZ, KBRN olaylarına yönelik müdahale süreçleri, güvenlik önlemleri, kriz yönetimi gibi kritik konuları ayrıntılı olarak ele alacak ve değerli bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak.

Kayıt İçinhttps://forms.gle/4YRwjccsQGdmrqa37

Seminer Detayları:


Konu: KBRN Olay Yeri Yönetimi
Tarih: 10 Haziran 2024 Pazartesi
Saat: 14.30
Konuşmacı: Ramazan YILMAZ

Seminerimize katılımınız için yeniden kayıt yapmanız gerekmemektedir. Daha önce kayıt olduğunuz bilgiler geçerli olup, seminere katılım için gerekli olan bilgiler tarafınıza e-posta ile iletilecektir.

Bu önemli seminere katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt işlemlerinin ardından, seminere katılım için gerekli olan bilgiler tarafınıza e-posta ile iletilecektir.

[Seminere Kayıt Olmak İçin Tıklayın]

KBRN olaylarına yönelik müdahale süreçlerinde bilgi ve farkındalığınızı artırmak için bu önemli fırsatı kaçırmayın. Herkesi seminere katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer Savunma Politikaları Geliştirme Derneği