+90 532 282 67 59

"Felaket başa gelmeden evvel, onu önleyecek ve ona karşı savunulacak gerekleri düşünmek lazımdır. Geldikten sonra dövünmenin faydası yoktur."
(Mustafa Kemal Atatürk)

29 Şub 2024
0 yorum
448

Derneğimiz Üyeleriyle Keyifli Bir Pazar Kahvaltısında Buluştu!

Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Savunma Politikaları Geliştirme Derneği olarak, üyelerimizle bir araya gelmek ve birlikte güçlü adımlar atmaya devam etmek için düzenlediğimiz keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik.

Bu özel etkinlikte, üyelerimiz birbirleriyle tanışma ve fikir alışverişi imkanı bulurken, aynı zamanda Dernek Başkanımız Prof. Dr. Levent KENAR'ın liderliğinde derneğimizin geleceği hakkında değerli görüşler paylaştık.

Kahvaltı sırasında Başkanımız Prof. Dr. Levent KENAR, teşekkürlerini ve güzel dileklerini bizlerle paylaşarak, derneğimizin ortak hedefler doğrultusunda kararlılıkla ilerlemesinin önemini vurguladı. Birlikte daha güçlü adımlar atmak ve savunma politikalarının geliştirilmesinde etkin rol oynamak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğimizi belirtti.

Ayrıca, Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çeliker ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığı çalışanları ile Dr. Sevgi Aslan Koyutürk'e, bu etkinliğin başarılı bir şekilde gerçekleşmesine katkılarından dolayı özel bir teşekkür sunmak isteriz.

KBRN Derneği olarak, üyelerimizin bir araya gelerek etkili işbirliği ve dayanışma içinde olduğu bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz. Gelecekteki etkinliklerimizde de siz değerli üyelerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bizi destekleyen ve etkinliğimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Birlikte daha güçlüyüz!