+90 532 282 67 59

"Felaket başa gelmeden evvel, onu önleyecek ve ona karşı savunulacak gerekleri düşünmek lazımdır. Geldikten sonra dövünmenin faydası yoktur."
(Mustafa Kemal Atatürk)

24 May 2024
0 yorum
329

Ankara İl Vali Yardımcısı Sn. İlhan TURGUT ile Gerçekleştirilen Anlamlı Ziyaret

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer Savunma Politikaları Geliştirme Derneği olarak, Dernek Başkanımız Prof. Dr. Kd. Alb. Levent KENAR hocamız ile birlikte, Ankara İl Vali Yardımcımız Sn. İlhan TURGUT'u makamında ziyaret ettik.

Bu anlamlı ziyaret sırasında, ülkemizin savunma politikalarına katkıda bulunmak üzere anayurt güvenliği için hazırladığımız projeleri paylaşma fırsatı bulduk. Projelerimizin, mülki amirlerimiz nezdinde değer görmesi ve takdir edilmesi bizleri çok gururlandırdı.

Ziyaretimizde, KBRN savunma alanında yapılan çalışmalara ve gelecekte atılacak adımlara dair verimli bir görüş alışverişi gerçekleştirildi. Bu tür iş birlikleri, ülkemizin güvenliği ve savunma kapasitesinin artırılmasında büyük önem taşımaktadır.

Projelerimize gösterilen ilgi ve destek için Ankara İl Vali Yardımcımız Sn. İlhan TURGUT'a teşekkürlerimizi sunar, ülkemizin güvenliği için birlikte daha güçlü adımlar atmayı temenni ederiz.